Diamantové hodinky

Nabídka diamantových hodinek

Nabídka společnosti Diamonds International Corporation zahrnuje nejen širokou škálu volných diamantů a šperků, ale také módní doplňky včetně hodinek. Zájemci si mohou vybrat z klasických i sportovních modelů, mezi nimiž nechybí varianty s chronografem pro přesné odměřování kratších časových intervalů, modely s kompletním kalendářem nebo ukazatelem lunární fáze.

Výrobcem je švýcarská hodinářská firma s více než stoletou tradicí a kolekce jsou dodávány v limitovaných počtech 100 kusů.

Modely diamantových hodinek

Vybírat je možné z několika variant lišící se vzájemně provedením a cenou.

Například základní model řady Day & Date 8260 Leather má plášť ručně vyrobený z nerezové oceli a 18karátového zlata. O chod se stará strojek ETA 2834 s 25 kameny a s oboustranným nátahem (stejný využívají i značky Omega nebo Breitling). Číselník je ozdoben šesticí diamantů s celkovou velikostí 0,06 karátu s čistotou stupně VS a hodnocením barvy v rozmezí G - H. Vše je zpředu chráněno safírovým sklem. Zadní strana pak umožňuje průhled na strojek. Vodotěsnost pláště je deklarována na 10 ATM.

S hodinkami proto lze bez obav z poškození i plavat. K této sestavě je standardně nabízen kožený tah. Samozřejmostí je také certifikát.

Kromě těchto kusů představila DIC také jeden unikát - hodinky, které jsou vázané přímo k daviscupovému úspěchu v roce 2012 a jejichž vznik osobně inicioval Radek Štěpánek. Limitovaná edice byla vyrobena v počtu 32 kusů a symbolizuje dobu uplynulou od prvního vítězství tehdejšího Československa v nejslavnější tenisové soutěži mužských týmů. Typickým znakem každého kusu je proto symbol Davisova poháru a gravírovaný podpis hráče na diamanty značeném číselníku. Na rubu pláště je pak vyznačen 100. ročník soutěže. Pro svůj nápad získal Radek Štěpánek také spolubojovníka Tomáše Berdycha. Jeho edice se kromě barvy a podpisu liší i provedením pásku, který je v duchu trikolóry prošit modře, červeně a bíle.

Kolekce diamantových hodinek

Kompletní kolekci nejen pánských ale i dámských hodinek si můžete prohlédnout v našich showroomech, nebo na vyžádání po telefonické domluvě.

 

Odkaz na e-shop

Všechny naše produkty naleznete v našem produktovém e-shopu na centrálním webu DIC.

Přejít na e-shop

Kontakt

Spojte se s námi.


Kontaktujte nás

Vizitka

Milan Sedláček
manažer obchodu
DIAMONDS INTERNATIONAL CORPORATION - DIC
sídlem Washingtonova 5, 110 00 Praha 1

tel.: +420 733 533 550
e-mail: milan.sedlacek@dicholding.com
http://www.dicholding.com/

Facebook
YouTube
Instagram
Facebook
YouTube
Instagram