Diamantové šperky

Výroba šperků

Výroba šperků patří společně s nabídkou volných diamantů k jedné z hlavních činností společnosti Diamonds International Corporation. Odpovídá tomu zázemí, kterým DIC v tomto směru disponuje. Nejenže ve vlastní režii realizuje vše od samotného návrhu až po výrobu, ale také – jako významný obchodník s diamanty – pečlivě vybírá všechny kameny, které jsou ve špercích použity. Navíc společnost nechává všechny kusy certifikovat v nezávislé geologické laboratoři. Vedle vysoké kvality diamantů používá DIC v klenotnické výrobě 18karátové zlato. Přestože to není zcela běžné, protože kov je měkčí a kameny se do něj hůře osazují, zkušení faseři si se změnou bez problému poradí.

Diamantové šperky již dávno nejsou výsadou pouze nejvyšších společenských vrstev. Naše kolekce šperků začínají na cenách již kolem 3.000,- Kč (120 EUR), takže jsou dostupné skutečně nejširšímu okruhu zákazníků. V tomto směru se takový šperk jako hodnotný dárek má šanci dostat opravdu ke každému. Výběr je široký a zahrnuje dnes cca kolem 1.000 položek a designů. Katalog je průběžně doplňován o nové a nové designy a opravdovou inspirací jsou v tomto směru pravidelně pořádané prodejní výstavy.

Kolekce

Kromě kolekcí šperků určených k běžnému prodeji, vyrábí společnost i exkluzivní kusy. Například vítězka Miss Universe Slovenské republiky 2011 byla díky DIC ozdobena nejdražší korunkou v historii všech doposud pořádaných soutěží krásy v České a Slovenské republice. Na její výrobu, za kterou stojí návrháři firmy DIC, bylo použito celkem 180 gramů zlata a 268 diamantů doplněných ametysty o velikostí 80 karátů. Sečteno a podtrženo, na hlavě vítězky se třpytil klenot v ceně přesahující dva miliony korun.

Podobně tomu bylo i při výrobě korunek pro soutěže Miss Univers (2014 – 2016), Miss USA a Miss Teen. Hodnota korunky pro vítězku Miss Universe dosáhla 300.000 USD.

Výrazným úspěchem je i spolupráce se světově uznávanou módní návrhářkou a designérkou Blankou Matragi. Výsledkem jsou tři kolekce exkluzivních šperků. Námětem pro první se stal kubismus. Konečná podoba je charakteristická úchvatnou kompozicí pravoúhlých geometrických tvarů. Klávesy, jak byla sada nazvána, jsou vyrobeny ze zlata s ryzostí 18 karátů a zdobeny diamanty, zelenými turmalíny a černým onyxem.

Druhý originální set nese název Octopus (Chobotnice). Již podle názvu je zřejmé, že tvary šperků budou diametrálně odlišné. Kolekce je inspirována životem pod mořskou hladinou a poetičnost šperků umocňují růžové turmalíny, které jsou do zlatého šperku zasazené společně se safíry a diamanty.

Posledním výsledkem spolupráce Blanky Matragi a DIC se staly exkluzivní zlaté náramky zdobené diamanty. Ty jsou oproti předcházejícím sadám menších rozměrů a to z důvodu zvýraznění krásy tvaru samotných náramků.

Odkaz na e-shop

Všechny naše produkty naleznete v našem produktovém e-shopu na centrálním webu DIC.

Přejít na e-shop

Kontakt

Spojte se s námi.


Kontaktujte nás

Vizitka

Milan Sedláček
manažer obchodu
DIAMONDS INTERNATIONAL CORPORATION - DIC
sídlem Washingtonova 5, 110 00 Praha 1

tel.: +420 733 533 550
e-mail: milan.sedlacek@dicholding.com
http://www.dicholding.com/

Facebook
YouTube
Instagram
Facebook
YouTube
Instagram